تعداد بازدید: 177
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
پیام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان به مناسبت شهادت سردار بزرگ و سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی

بسم الله الرحمن الرحیم
​مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا(احزاب۲۳)

برخی از آن مؤمنان، بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملا وفا کردند، پس برخی پیمان خویش گزاردند و برخی به انتظار (فیض شهادت) مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند.

مجاهدت های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دوران دفاع مقدس و پس از آن، در حفظ و حراست از حرم حضرت زینب(س) و کمک و تقویت جبهه مقاومت اسلامی نقش تعیین کننده ای داشته است و به یقین شهادت این شهید معظم نیز پاداش خدمات خالصانه وی است.

این شهید والامقام ، عمر خود را برای جهاد در راه استقرار ارزش‌های الهی و انسانی و بر افراشتن پرچم حق و حقیقت و صیانت از مرزهای سیاسی، فرهنگی و جغرافیایی انقلاب اسلامی سپری کرد و در پایان، جان پرارزش خود را در تقابل با شقی‌ترین عناصر روزگار فدا کرد.
اینجانب شهادت آن سردار سرافراز را به فرماندهی معظم کل قوا، قوای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه پاسداران سلحشور و همسر، فرزندان و بستگان و هم‌رزمان ایشان و مردم عزیز و ولایت مدار استان کرمان ، تسلیت عرض نموده و صبر و اجر برای بازماندگان، دوام راه پر افتخار حسینی را از خداوند منان مسئلت دارم.
محمود شهبا
رئیس هیات مدیره و‌مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان​