تعداد بازدید: 332
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
فرمانده بسيج توانير در همايش پدران آسماني در كرمان

فرمانده بسيج توانيردر همايش پدران آسماني در كرمان  :
اگر نتوانيم نظام و انقلاب را در فضاي مجازي زنده نگه داريم ضرر خواهيم كرد/براي اينكه دفاع مقدس براي نسل جديد فراموش نشود بايد هر ساله ياد آن گرامي داشته شود
فرمانده بسيج توانير گفت: ما اگر نتوانيم نظام و انقلاب را در فضاي مجازي زنده نگه داريم حتما دچار ضرر خواهيم شد.
به گزارش روابط عمومي ؛ دومين يادواره شهداي شركت توزيع برق شمال استان كرمان با عنوان (پدران آسماني ) در سالن اجتماعات شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان برگزار گرديد.
احمد يزدي، فرمانده بسيج توانير در ابتداي اين مراسم اظهار داشت: با برگزاري اين مراسم هر چند نمي توانيم ياد و خاطره شهدا آن طور كه شايسته است گرامي بداريم؛ ولي سعي داريم بتوانيم اين رسالت را انجام دهيم.
وي گفت: هفته گراميداشت دفاع مقدس براي بزرگداشت ياد و خاطره شهدا و گراميداشت خانواده معظم ايثارگران است و همچنين قراموش نكنيم ظلم و جنايتي كه ۵۰ كشور بر ما روا داشتند و اگر فراموش كنيم دوباره به قبل (زمان ظلم و ستم) برخواهيم گشت.
فرمانده بسيج توانير افزود: بعد از ۱۴۰۰ سال هميشه ياد و خاطره شهداي كربلا و به اسارت رفتن خاندان نبوت را گرامي مي داريم و اگر اين محرم و صفر نبود به فرمايش مقام معظم رهبري اسلام نيز نبود. بنابراين بايد هر ساله بعد از حادثه كربلا محرم و صفر را عزاداري كنيم و براي انقلاب خودمان نيز براي نسل جديد ياد و خاطره دفاع مقدس فراموش نشود بايد اين هفته دفاع مقدس را هر ساله گرامي بداريم و از اين عزيزان تجليل كنيم.
احمد يزدي ادامه داد: امروز دنيا دنياي تكنولوژي است و قدرت رسانه اي در دست ايادي استكبار جهان است و از اين قدرت در فضاي مجازي و غير مجازي بر ضد نظام و انقلاب استفاده مي كنند، اگر به صدر اسلام برگرديم زمان حضرت علي (ع) وقتي در مسجد به شهادت رسيدند دشمنان گفتند مگر علي نماز مي خواند و يا زماني كه امام حسين (ع) شهيد شد و خاندان و اهل بيتش را به اسارت بردند گفتند اينها خارجي هستند و از ابزار شايعه پراكني استفاده مي كردند .
وي تصريح كرد: قدرت شايعه پراكني و استفاده از زر و زور در اسلام استفاده مي كردند و امروز هم همين است ولي تكنولوزي آن فرق كرده است و اين وظيفه من و شما بسيجي است كه بايد حواسمان باشد و به فرمايش مقام معظم رهبري فرمودند كه هر كس بعد از نماز واجب تعقيبات را كنار بگذارد و در فضاي مجازي در جهت دين حركت كند كار شايسته اي انجام داده است و يا در جاي ديگر مي فرمايد كه اگر رهبر نبودم حتما در فضاي مجازي كار مي كردم.
فرمانده بسيج توانير خاطر نشان كرد: ما اگر نتوانيم نظام و انقلاب را در فضاي مجازي زنده نگه داريم حتما دچار ضرر خواهيم شد.
در ادامه سردار غلامعلي، ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله استان كرمان گفت: اگر رزمندگان ما در عمليات ها پيروز مي شدند به خاطر مديريت جهادي شان بود ولي متاسفانه امروز مسئولان منتظر مديريت جاري هستند تا مديريت جهادي.
وي با تاكيد بر عبرت گيري از شهدا ، گفت : آنچه بيش از هر زمان و بيش از چهارده دهه از انقلاب اسلامي جامعه و ما به آن نياز داريم عبرت گيري از شهدا است، نكته اي كه شهدا را به قله رفيع انسانيت رساند، نزديك ترين كسان ما و شما بعد از شش ماه و يكسال فراموش مي شوند ولي نزديك به سي سال از قطعنامه ۵۹۸ مي گذرد ولي همچنان ياد و خاطره شهدا گرامي داشته مي شود. اين شهيد و ايثار گر چه كرده است كه در مقابل او خشوع و تواضع ايجاد مي كند .
وي خاطرنشان كرد: اولين درس و عبرتي كه از شهدا مي گيريم، شهدا هم عاقل و هم عاشق بودند برخي فكر مي كنند كه شهدا فقط عاشق بودندبلكه چنين نبود و آنان بهترين تدبير را كردند. شهدا در همه نگاه ها حاضر و ناظر هستند.
گفتني است در اين ويژه برنامه از دوتن از جانبازان دفاع مقدس و خانواده شهيد مدافع حرم حامد بافنده و شهيد گمنام حميداديبي توسط سردار ابوحمزه تقدير شد.