Skip Ribbon Commands
Skip to main content
ورود به سایت

 

سال «رونق تولید »سال 1398:

حذف قبوض کاغذی مشترکین برق شمال استان کرمان از شهرستان زرند آغازشد.

تعداد بازدید: 368
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
حذف قبوض کاغذی مشترکین برق شمال استان کرمان از شهرستان زرند آغازشد.
حذف قبوض کاغذی مشترکین برق شمال استان کرمان از شهرستان زرند آغازشد. 

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت : طرح حذف قبض های کاغذی برق در شمال استان از روزدوشنبه ۱۳ خرداددر مدیریت توزیع برق زرند کلیدخورد. 
به گزارش روابط عمومی ،مهندس علی افتخاری گفت: طبق اطلاع رسانی قبلی به مشترکین این طرح به صورت پایلوت در شهرستان زرند آغاز شده است وازطریق پیامک قبض برق به اطلاع مشترکین خواهدرسید.
وی افزود: مبلغ بدهی برق مصرفی، به همراه سایر اطلاعات مورد نیاز در پرداخت قبض دوره اول سال ۹۸شهرستان زرند امروز ازطریق پیامک به مشترکین اطلاع داده شده است . 
وی گفت: طرح حذف قبوض کاغذی به منظور کاهش هزینه ها ، حفظ سرمایه های ملی در محیط زیست و جلوگیری از اتلاف وقت انجام می شود که در مراحل اولیه اجرای طرح و در صورت عدم دریافت پیامک ، با مراجعه مشترکان به دفاتر پیشخوان دولت قبض کاغذی چاپ شده و به مشترک تحویل می گردد.
افتخاری اظهار داشت: ، حذف قبوض كاغذي برق درمابقی شهرستان های شمال استان، پس از اطلاع رساني و جمع آوري شماره همراه مشتركين از ابتدای تیرماه اجرا خواهدشد.
وي با ذكر اينكه اين طرح به صورت سراسري در كشور از مهرماه اجرا مي شود، اضافه كرد: مشتركان برق با مراجعه به سايت شركت به آدرس WWW.Nked.CO.IR و نصب نرم افزار جامع خدمات مشترکین بر روي گوشي خود مي توانند به راحتي قبوض برق را دریافت و پرداخت كنند.
افتخاری گفت: به منظور تسهیل در فرآیند جمع آوری شماره همراه مشترکین ، شهروندان می توانند با مراجعه به آدرس سایت شرکت www.nked.co.ir نسبت به ثبت شماره همراه خود اقدام نمایند. وی افزود: همچنین مشترکین می توانند از طریق کدهای دستوری ذیل نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود اقدام نمایند. 
-ارسال# شناسه قبض*P* از طریق پیامک به شماره 2000341121جهت ثبت شماره همراه.
ارسال # شناسه قبض*D* از طریق پیامک به شماره 2000341121جهت حذف شماره همراه.
وی یادآور شد: بیش از 630هزار مشترک برق در شمال استان از خدمات این شرکت بهره مند می شوند. 
گفتنی است که شمال استان کرمان شامل شهرستان های کرمان ، رفسنجان ، زرند، شهربابک ، انار، نوق ، کشکوئیه ، کوهبنان ، راور، گلباف ، چترود، باغین ، شهداد، ماهان ، راین می باشد.​