Skip Ribbon Commands
Skip to main content
ورود به سایت

 

سال «رونق تولید »سال 1398:

به مناسبت روزکارمند وبا حضور مسئول شورای هماهنگی بسیج صنعت آب وبرق استان کرمان از كاركنان نمونه اموربرق شمال غرب تقدیرشد.

تعداد بازدید: 161
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
به مناسبت روزکارمند وبا حضور مسئول شورای هماهنگی بسیج صنعت آب وبرق استان کرمان از كاركنان نمونه اموربرق شمال غرب تقدیرشد.

به مناسبت روزکارمند وبا حضور مسئول شورای هماهنگی بسیج صنعت آب وبرق استان کرمان  از كاركنان نمونه اموربرق شمال غرب تقدیرشد.

مراسم تقدیر از کارکنان نمونه اموربرق شمال غرب کرمان با حضور مسئول شورای هماهنگی بسیج صنعت آب وبرق استان در در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس علی نورمندی پور مدیراموربرق شمال غرب کرمان با تبریک هفته دولت کاردر صنعت برق را   دشوار و سخت دانست و گفت: افتخار ما در اموربرق شمال غرب ، داشتن نیروی انسانی متعهد ، جوان و دارای احساس مسئولیت بسیار بالا است ؛در سطح شرکت افراد بسیار زیادی صادقانه در حال خدمت رسانی هستند و همه آنها نمونه می باشند ولی با توجه به دستورالعملهادر فرآیند انتخاب کارمندان نمونه محدودیت وجود دارد  از این رو انتخاب کارکنان نمونه از میان تمامی پرسنل زحمت کش کاری بس دشوار است .
وی با اشاره به نتایج موفق فعالیت گروهی عنوان کرد: کسب هرگونه مقام و رتبه ای را مرهون زحمات و تلاش های شبانه روزی وخالصانه همکاران هستیم . نورمندی پوراضافه کرد: همکاران نمونه باید الگو برای سایر کارکنان باشند و این وظیفه و رسالت افراد را سنگین تر می کند.
در ادامه حجت الاسلام محمدعلی امیری مسئول شورای هماهنگی بسیج صنعت آب وبرق نیز با وی با تبریک هفته دولت ، توکل بر خداوند، داشتن سعه صدر و مردم دار بودن،از ویژگی های بارز کارمندان نمونه دانست وگفت: نمونه شدن معيار و شاخص دارد و کساني که اين عنوان را کسب مي کنند يعني رعايت قانون، تکريم ارباب رجوع، گره گشايي از کار مردم را مد نظر قرار داده اند؛ و بايد الگويي براي خدمت رساني به مردم باشند و به عنوان يک خدمتگزار در جامعه افتخار کنند.
امیری  همچنین منش و رفتار شهدا را الگوی مناسب برای یک کارمندنمونه دانست و اظهارداشت: مديران و مسئولان و سایر کارمندان  با پیروی از  سیره عملی شهدا باید در مسیرخدمت به ارباب رجوع از یکدیگر سبقت بگیرند.
دراین مراسم مدیرامور دیسپاچینگ نیز با تقدیر از مهندس نورمندی پور مدیراموربرق شمال غرب ، وی را از مدیران جوان ، شایسته و کارآمد برشمرد و گفت: روحیه بسیجی یک مدیردر خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع بسیار موثراست.
در پایان از ۵نفر از کارکنان نمونه اموربرق شمال غرب با اهدای لوح ، تقدیرشد.