تعداد بازدید: 103
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
لزوم همكاري و تعامل صنايع توليدي باصنعت برق براي گذر از پيك بار تابستان

در اولين جلسه كارگروه عالي مديريت مصرف و گذر از پيك سال ۹۹ عنوان شد:
لزوم همكاري و تعامل صنايع توليدي باصنعت برق براي گذر از پيك بار تابستان
در اين جلسه دبير كارگروه عالي مديريت مصرف ، برنامه ريزي هاي انجام شده در خصوص اقدامات موثر در كاهش پيك سال ۹۹  را بيان كرد و خواستار همكاري معاونت هاي مرتبط با كاهش پيك شد .
به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان،  اولين جلسه كارگروه عالي مديريت مصرف و گذر از پيك سال99 به صورت ويدئو كنفرانس برگزار شد. درابتداي اين جلسه مهندس شهبا با اشاره به نام گذاري سال جهش توليد ، از آمادگي صنعت برق براي كمك و ياري به صنايع و واحدهاي توليدي در تامين برق مطمئن و پايدار خبرداد وگفت:  تامين انرژي برق صنايع اولين گام براي كمك به رونق توليد و جهش اقتصادي كشور است. وي با تقديراز پزشكان وكادر درماني كشور براي مبارزه با بيماري كرونا گفت: صنعت برق با تامين روشنايي و برق پايدار مراكز درماني و بيمارستان ها در كنار مدافعان سلامت خواهد بود.
وي با تاكيد برتلاش همگاني براي جلوگيري از شيوع كرونا در جامعه گفت: جلسات كاهش پيك بار امسال با تغيير در رويكرد و با تعامل ، مذاكره و استفاده از زيرساخت مخابراتي جهت ارتباط با مشتركين انجام خواهد شد.
در ادامه حميد عليزاده ، عملكرد كارگروه مديريت مصرف در كاهش پيك بار سال گذشته را مثبت ارزيابي كرد و گفت: با برگزاري جلسات متعدد در خصوص تأمين برق مشتركين و عبور از پيك بار، تاكنون با نظرات مهم همكاران به راهكارهاي مثبتي دست پيدا كرده‌ايم كه مي‌تواند براي تصميم‌گيري كاربردي باشد لذا ما از نتايج جلسات براي عبور از پيك تابستان استفاده خواهيم كرد.
وي در ادامه افزود: هر چه به زمان پيك نزديك مي‌شويم دقت و حساسيت‌ها بيشتر خواهد شد چون يكي از مسائل مهمي كه صنعت برق كشور با آن مواجه است اجراي برنامه‌هاي پاسخگويي بارمرتبط با كاهش پيك بار و مديريت مصرف است كه خوشبختانه اين موضوع توسط شركت توزيع برق شمال استان با حساسيت تمام دنبال مي‌شود.
مدير دفتر مديريت مصرف با اشاره به سهميه كاهش پيك بار هر امور در اجراي برنامه هاي پاسخگويي بار، گفت: با توجه به شيوع بيماري كرونا و لزوم پيشگيري از همه گيري در سطح جامعه ، ضوابط و اطلاعات مورد نياز صنايع و كشاورزان در قالب موشن گرافي تهيه و به امورها داده خواهد شد كه از طريق شبكه هاي اجتماعي در اختيار مشتركين صنعت برق قرار گرفته خواهدشد.
وي با تقدير از مشتركين همكار در پيك بار تابستان سال گذشته گفت در راستاي اقدامات مديريت مصرف و كاهش پيك بار بيش از 4700  تفاهم نامه همكاري از اين مشتركين دريافت شده واميد است امسال نيز با همكاري و تعامل با مشتركين در مسير توسعه خدمت رساني گام هاي موثري برداشته شود.