تعداد بازدید: 39
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
دیدار مهندس سلیمانی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان

در دیدار مهندس سلیمانی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تاکید شد:  
برگزاری مانورهای مشترک برای مقابله با بحران ها و آموزش های امدادو نجات / وظیفه خدمت رسانی به مردم تکلیف مشترک برق و هلال احمر

مهندس سلیمانی ظهر امروز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه با رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان کرمان دیدارو ضمن تبریک هفته هلال احمر از زحمات و خدمات رسانی این سازمان در حادثه سیل گلباف تقدیرو تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ، مهندس سلیمانی در این دیدار که در محل مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر انجام شد با بیان اینکه اعضای جمعیت هلال احمر پیش قراول مدیریت بحران و شرایط سخت هستند اظهارداشت: انسجام و همبستگی بین اعضا جمعیت هلال احمر در عبور از بحران ها و سختی ها مشاهده میشود.

وی با تقدیراز زحمات اعضا جمعیت هلال احمر استان کرمان در حوادث بخصوص حادثه سیل گلباف و یافتن پیکر عزیز سیم بانان فداکار صنعت برق  بر اجرای آموزش های امداد ونجات برای برقکاران ، همکاران و حتی خانواده آنان توسط هلال احمر تاکید کرد. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان با اشاره به اینکه برق زیرساخت زیرساخت‌هاست به نزدیک شدن فصل گرما، پیک بار و ضرورت همراهی مردم و مسئولین برای گذر از پیک بار تاکید کرد. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در این دیدار نیز با اشاره به اینکه صنعت برق و هلال احمر وظیفه مشترک خدمت رسانی به مردم را به عهده دارند از زحمات و همکاری کارکنان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان در برق دار نمودن چادرهای اسکان اضطراری در بحران ها نظیر سیل و زلزله تقدیر و تشکر کرد. 

وی با گرامیداشت یادو خاطره جانباختگان حادثه سیل گلباف گفت: قطعا حادثه تلخ و ناگواری برای استان کرمان بود.
وی بر تداوم آموزش امدادو نجات در زمان حادثه توسط جمعیت هلال احمر در بین  کارکنان شرکت توزیع برق شمال استان و تعامل و همکاری بین سازمانی  تاکید کرد.  

شایان ذکر است که در این دیدار محمد محسنی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ ، مهدی اسلامی مدیردفتر مدیریت بحران و امیرجهانشاهی مدیردفتر روابط عمومی  مهندس سلیمانی را همراهی کردند.​