تعداد بازدید: 65
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان با مدیرعامل شرکت عمران علوی

در دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان با مدیرعامل شرکت عمران علوی عنوان شد:

در صورت تعامل دو شرکت احداث سایت مدرن و پیشرفته آموزشی برق جنوب شرق در محور هفت باغ علوي امکان پذیر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان با مدیرعامل جدید شرکت عمران علوی در محل ساختمان اداری این شرکت در محور هفت باغ دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ، در این دیدار مهندس سلیمانی با تقدیر از عملکرد و خدمات شرکت عمران علوی در راستای توسعه و آبادانی محور هفت باغ و سایر خدمات زیربنایی گفت: با هدف فرهنگ سازی مدیریت مصرف انرژی برق ، ارتقا سطح علمی و حرفه ای کارکنان به ویژه برقکاران و توسعه پایدار شبکه توزیع در صورت  همکاری شرکت عمران علوی سایت بزرگ آموزش برق جنوب شرق کشور در محور هفت باغ احداث خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسير هفت باغ علوي، مسيري توريستي و گردشگری است اظهار داشت : با توجه به اماکن و تالارهای پذیرایی، رستوران،کافی شاپ،مکانهای ورزشی،سرگرمی، هتل، مهمانسرا و مراکز تفریحی محورهفت باغ ، با استفاده از ظرفیت شرکت عمران علوی سایت آموزشی مدرن و مجهز و پیشرفته احداث میشود.

مدیرعامل شرکت عمران علوی ماهان با تقدیر از همکاری و تعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان در راستای واگذاری انشعاب به مالکین محور هفت باغ گفت: این شرکت از سرمایه گذاران علاقمند به سرمایه گذاری در هفت باغ علوی حمایت می کند.

مهندس سجاد صفاهانی گفت:زیرساخت های لازم مانند زمین دارای سند رسمی و کاربری مشخص ، آب ، برق ،گاز و راه دسترسی در محور گردشگری ملی هفت باغ علوی برای سرمایه گذاری مهیاست.

شایان ذکر است محور گردشگری ملی هفت باغ علوی حد فاصل دو شهر تاریخی کرمان و ماهان و با هدف افزایش نشاط عمومی و آماده کردن زیرساخت های لازم برای اجرای طرحهای گردشگری احداث شده است.