تعداد بازدید: 49
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
جذب 70درصد اعتبارات سرمایه ای و نیرورسانی در سال 1400

با جذب 70درصدی اعتبارات سرمایه ای و نیرورسانی در سال1400 شرکت توزیع نیروی برق شمال استان یک گام مثبت درراستای تحقق خدمت رسانی سریع به مشترکین و اجرای عمليات پروژه هاي برق رساني به روستاها، چاههاي كشاورزي ، مسكن مهر،‌روشنايي معابرو اصلاح وبهينه سازي برداشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ، افشین علا مدیر دفتر كنترل پروژه گفت : درسال 1400 بیش از 208 میلیارد تومان در زمينه اجراي پروژه هاي سرمایه ای و نیرورسانی ، از سوي شركت جذب شده است .
وي با اشاره به پروژه هاي مهم در توزيع نيروي برق شمال استان در سال 1401، از جمله پروژه هاي اصلاح وبهينه سازي در امورها وديگر شهرستان ها اظهار داشت :توجه به الزاماتي چون سهولت در اجراي روند عملیات اجرایی قراردادها ، تهیه و ارسال به موقع صورت وضعیت ها ، کنترل و پایش روند اجرای قراردادها با استفاده از گزارش های مقایسه ای 15روزه و عملکرد ماهانه ، از برنامه هاي مهم سال جاري دفتر كنترل برنامه و پروژه قلمداد ميشود.
وي اضافه کرد :در سال 1400 تعداد 492دستگاه ترانسفورماتور فشار متوسط در شبکه توزیع برق شمال استان نصب که در مقایسه با مدت مشابه درسال 1399 بیش از 135درصد رشد داشته است .
مدیردقتر برنامه و کنترل پروژه بابیان اینکه در سال 1400تعداد چراغ های روشنایی معابر 10175 بوده است اظهارداشت : این بخش در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 370درصد رشد داشته است.
وی گفت:  در سال گذشته بیش از  169 کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی ، 284 کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی در شمال استان احداث شده است.  
وی تصریح کرد: از مجموع بیش از 3میلیارد تومان اعتبار تامین شده و انتقالی،  پروژه های سرمایه ای و نیرورسانی درسال 1400 بیش از 70درصد شاخص تعریف شده شرکت در بخش جذب اعتبارات محقق شد که این مهم میسر نمیشد جز با تلاش و همت همکاران امورهای اجرایی به ویژه همکاران دفتر کنترل پروژه و ستاد شرکت مشاور و نظارت که جا دارد صمیمانه از زحمات همکارانم تشکر و قدردانی نمایم.  
علا گفت: همچنین در راستای کنترل و پایش پروژه های نیرو رسانی کد 258 و صیانت از حقوق پیمانکاران و متضایان با استفاده از سامانه ققنوس و برگزاری جلسات کمیته عالی نیرورسانی گام های موثری در سال 1400برداشته شد.
وی اضافه کرد: شاخص تعیین شده برای سال جدید جذب 75 درصدی اعتبارات میباشد که در دستور كار اجرايي شركت قرار گرفته است.
ایشان ادامه داد: در راســتای تحقق اهداف مقدس انقلاب و خدمت رسانی به مردم،شــرکت توزیع نیروی برق شمال استان تلاش کرده است تا خدمات خود را به نحو مطلوب و شایسته عرضه نماید تا ضمــن تامین برق مطمئــن و پایدار،رضایت مندي مردم نیزحاصل گردد.