تعداد بازدید: 65
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان و تقدیر از مدیرستاد اقامه نماز استان کرمان به خاطر همکاری در مدیریت مصرف پیک بار تابستان

با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان انجام شد:
  جشن تکلیف فرزندان کارکنان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان
  تقدیر از مدیرستاد اقامه نماز استان کرمان به خاطر همکاری در مدیریت مصرف پیک بار تابستان

  به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ، جشن تکلیف فرزندان کارکنان این شرکت با حضور محمد سلیمانی مدیر عامل، حجت الاسلام عرب پور مدیر ستاد اقامه نماز، سرپرست بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) استان و مدیران ارشد این شرکت در محل سالن اجتماعات شهید بافنده برگزار شد.


  مهندس سلیمانی در این مراسم گفت: تعدادی از فرزندان همکار این شرکت، آغاز بندگی به درگاه خداوند متعال را در این مراسم جشن می گیرند تا آمادگی های لازم از زندگی انسانی را کسب و گام در مسیر جدید بگذارند.
  وی جشن تکلیف را، فرصتی برای خودسازی در جهت گام برداشتن برای نزدیکی به اندیشه های آسمانی و اعمال واجبات و مستحبات دین، با دقتی بیشتر دانست.
  در ادامه حجت الاسلام  عرب پور مدیرستاد اقامه نماز استان کرمان ضمن تأکید بر تکالیف متقابل فرزندان و خانواده ها، برپایی مراسم جشن تکلیف را تاکید بر ارزش ها دانست.
  عرب پور بابیان اینکه خانواده ها در تربیت دینی فرزندان نقش کلیدی دارند متذکر شد توجه والدین به نماز ، حجاب و دین اثر مستقیم در رشد ، کمال و تربیت فرزندان دارد .
  این مراسم که با استقبال گرم و حضور پرشور فرزندان و خانواده های آنها همراه بود و در پایان با اعطای لوح و هدایایی از فرزندان نومکلف کارکنان تجلیل شد.
  شایان ذکر است که در این مراسم از سوی مدیر عامل شرکت و هیئت مدیره از زحمات حجت الاسلام عرب پور به خاطر همکاری و مدیریت مصرف پیک بار تابستان تقدیر و تشکر شد.