تعداد بازدید: 47
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
آغاز رزمايش مشترک طرح نظارت ميداني مديريت مصرف آب و برق دستگاه‌هاي خدماتي در شمال استان کرمان

آغاز رزمايش مشترک طرح نظارت ميداني مديريت مصرف آب و برق دستگاه‌هاي خدماتي در شمال استان کرمان  
پیش از ظهر امروز چهارشنبه اول تیرماه ، رزمایش مشترک طرح صرفه‌جویی مصرف آب و برق به نام مبارک حضرت امام رضا علیه السلام آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ، رزمایش مشترک صرفه‌جویی مصرف آب و برق متبرک به نام حضرت امام رضا علیه السلام با حضور وزیر نیرو، فرمانده کل سپاه و جمعی از مقامات کشوری و لشکری به‌صورت ارتباط ویدئویی با شرکت هاو رده‌های استانی در سراسر کشور آغاز شد.
این مراسم در شمال استان کرمان با حضور سردار نظری جانشین سپاه ثارالله و مدیران عامل شرکت های توزیع برق شمال،  جنوب و دیگر مدیران صنعت آب و برق استان در محل سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد.
به گفته محمد سلیمانی مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان ، این رزمایش در راستای تحقق فرامین فرمانده معظم کل قوا مبنی بر صرفه‌جویی به عنوان یک ‌سیاست در متن خطوط اساسی برنامه‌های کلان کشور اجرا  می‌شود.
وی ، اجرای اقدامات موثر در کاهش مصرف، کمک به پایداری شبکه آب و برق از جمله روشن کردن مولدهای برق اضطراری، حداقل استفاده از سیستم‌های سرمایشی و روشنایی، استفاده از نور طبیعی، عدم نورپردازی و روشن کردن محوطه، مدیریت مصرف آب و ممنوعیت استفاده از آب شرب در فضای سبز و ... از جمله اقدامات اجرایی در طول اجرای این طرح سه ماهه ذکر کرد و گفت:  این رزمایش در مرحله اول برای تمام اماکن و ساختمان‌های وزارت نیرو، وزارت کشور و رده‌های سپاه و بسیج و در مراحل بعدی سایر ادارات و نهادها برگزار می‌شود.​