تعداد بازدید: 46
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
شرط اول كار، به ويژه در صنعت پرخطر برق، ايمني است

مديرامور برق جنوب غرب كرمان:
شرط اول كار، به ويژه در صنعت پرخطر برق، ايمني است
آئين  تجليل از كارگران نمونه ايمني امور برق جنوب غرب ( خواجو)  در مديريت توزيع برق كرمان برگزار شد.
در اين مراسم، مديرامور برق جنوب غرب كرمان  ضمن تبريك به تمامي كارگران پرتلاش و خدوم صنعت برق استان بر لزوم توجه به مقوله ايمني درهنگام كار تاكيد كرد.
مجيد عمادآبادي ، افزود : ارزش والاي كار با بحث ايمني عجين شده است و اگر كار با ايمني همراه نباشدو در سلامت كامل انجام نشود، تهديدي براي فرد و اجتماع است. وي با بيان اينكه تركيب كاروايمني از اهميت بسيارزيادي برخوردار است، افزود: شرط اول كار، ايمني است به ويژه در صنعت پرخطر برق كه نياز به هوشياري و تخصص بالايي دارد.
مديرامور برق جنوب غرب كرمان با بيان اينكه  با بيان اينكه حوادث انساني ، نبايد كوچك و كم اهميت تلقي شوند، از كارشناسان ايمني درخواست كرد تا با هوشياري و آگاهي نسبت به پيگيري كاهش ريسك و رفع خطراتي كه همكاران و شهروندان را تهديد مي كنند، در اسرع وقت اقدام نمايند.
وي با تقدير از كارگران نمونه ايمني  گفت:  كارگران نمونه صنعت برق  بايد الگو براي ساير كاركنان اين  صنعت  و حتي جامعه باشند.
در اين مراسم مدير توزيع برق كرمان  نيز با اشاره به نقش كارگران سخت كوش صنعت برق در  رونق اقتصاد و جهش توليد بسيارمهم خواند و افزود : برق ركن اصلي توليد  است و لذا صنايع و كارخانه ها بدون تامين برق پايدار ومطمئن هرگز قادر به توليد و نخواهند بود.
وي به پويش صنعت برق هميشه بيدار اشاره كردوگفت: با شيوع بيماري كرونا تامين برق مراكز درماني و بيمارستان ها از اولويت هاي صنعت برق خواهدبود.
وي  با تقديراز كارگران نمونه ايمني  ،  آنان را به عنوان مروجان ايمني در سطح جامعه معرفي نمود. و از آنان خواست كه ايمني را  بيش از گذشته سرلوحه امور خود قرار داده و الگوي ايمني براي سايرين باشند. وي همچنين با تاكيد بريادگيري و آموزش اصول اوليه ايمني گفت: اول آموزش صحيح و بعد ايمني و سپس كار بايستي رعايت گردد تا هيچگاه شاهد حوادث اندوه بار براي پرسنل نباشيم.
جهادي  از آمادگي و توانمندي كامل نيروهاي عملياتي امور برق كرمان خبرداد وگفت: امسال نيز با آمادگي كامل نيروها اميدواريم از بروز حوادث جلوگيري شده و در مواقع بروز حوادث هم با سرعت عمل و حضور بموقع نيروها نسبت به خدمت رساني اقدام شود.
در اين مراسم ضمن اجراي برنامه هاي فرهنگي و هنري، لوح تقدير و هدايايي به نفرات برتر كه در رعايت اصول و قوانين ايمني موفق عمل كردندآقايان : سيد محمد مهدي شيوا (ناظر از شركت باختر مشاور)ايوب رضايي ، رسول حسيني، حسين برهاني( شركت آرمان الكتريك)  ابراهيم صفر نژاد(الكترو فرزام) اهدا شد.