تعداد بازدید: 127
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
شبکه برق و روشنایی بازار تاریخی قلعه محمود کرمان اصلاح می‌شود.

به همت شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان :
شبکه برق و روشنایی بازار تاریخی قلعه محمود کرمان اصلاح می‌شود/
بهسازی شبکه برق و روشنایی بازار قلعه محمود با رعایت حفظ بافت تاریخی و با هدف ارائه خدمت با کیفیت بهتر به همشهریان
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان  در جریان بازدید از بازار قلعه ‌محمود و روند بازسازی آن بر بهسازی شبکه برق و روشنایی بازار قلعه محمود با رعایت حفظ بافت تاریخی با هدف ارائه خدمت با کیفیت بهتر شهروندان تاکیدکرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان عبدالوحید مهدوی نیا، با اشاره به وضعیت خطوط برق بازار تاریخی قلعه محمود اظهار داشت: در خصوص احداث شبکه برق‌رسانی و خطوط روشنایی بازار اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان به این پروژه اختصاص یافته و این طرح با احداث ۳۵۰متر شبکه خودنگهدار هوایی در دست اجرا میباشد و به زودی به پایان خواهدرسید.
وی افزود: در واقع شرایط برق موجود در این منطقه به‌صورت نابسامان مستقر شده و مقرر شد که تابلو های انشعاب به شکل استاندارد ساماندهی و در راستای ایمن‌سازی بازار در زمینه برق نیز اقدامات لازم انجام شود.
مهدوی نیا تصریح کرد: امیدواریم با ایجاد دغدغه برای مسئولان و واحدهای مربوطه در زمینه این گونه مسائل و به‌ویژه توجه به بناهای تاریخی و قدیمی که هم‌اکنون در دست بهره‌برداری هستند اقدامات راهبردی داشته باشیم.
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق شمال استان  از ساماندهی شبکه های توزیع برق جهت اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح امیرکبیر خبرداد و گفت: این پروژه بنا به درخواست شهرداری کرمان اجرایی و در راستای زیباسازی و مبلمان شهری با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان در دست اجرامیباشد.
وی با بیان اینکه به دلیل محدودیت های ترافیکی و در راستای کاهش نارضایتی مردم، بیشترین حجم عملیات انجام پروژه در شب انجام شده است، افزود: تاکنون پیشرفت فیزیکی این پروژه ۸۰ درصد بوده است.
مهدوی نیا افزود: برای احداث تقاطع غیرهم سطح امیرکبیر۱۷۰۰متر شبکه فشار متوسط هوایی جمع آوری و ۲۴۷۲ متر شبکه فشار متوسط زمینی، ۸۰۰مترشبکه فشار ضعیف هوایی و ۲۰۰متر شبکه فشار متوسط هوایی احداث شده است .
  وی گفت:  نصب دو دستگاه پست کمپکت ( با ترانس ۵۰۰ و ۳۱۵کاوآ)  و نصب ۲دستگاه تابلو توزیع ۶۳۰آمپر و یک دستگاه تابلو توزیع ۸۰۰آمپر را از دیگر اقدامات صورت گرفته جهت اجرای این پروژه بوده است.