تعداد بازدید: 38
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
جشن تكلیف،آغازی شیرین برای عبادت وبندگی

دبیر شورای فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان:

جشن تكلیف،آغازی شیرین برای عبادت وبندگی

به همت شورای فرهنگی وستاد اقامه نماز شرکت توزیع نیروی برق شمال استان مراسم جشن تکلیف فرزندان مکلف کارکنان این شرکت با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور خانواده ها برگزار شد.
دبیر شورای فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان  در این برنامه ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و بزرگداشت مقام مادر گفت: با توجه به هجمه های فرهنگی موجود در کشور امید است که در تربیت فرزندان اهتمام بیشتری ورزیده شود. وی تاکید کرد: باید سرمایه های جامعه با تربیتی صحیح و اسلامی به جامعه تحویل داده شوند.
محمدعلی امیری گفت:  تقارن جشن تکلیف تعدادی از فرزندان کارکنان در ایام جشن و شادی اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام  باعث می‌شود لحظات شیرین و به یادمانی در خاطره این عزیزان ماندگار شود.
وی  با آرزوی موفقیت برای همه کسانی که به سن انجام تکالیف حضرت حق رسیده‌اند، گفت: مرحله خاصی از زندگی ایجاد شده است که نیازمند تمرین و ممارست روح و تغذیه معنوی آن است. دبیر شورای فرهنگی تصریح کرد: تکلیف برنامه آفریدگار جهان برای تکامل انسان است که انسان را از چنگال سرکش نفس و نیازهای دروغین‌‌ رها و در راهی که عقل و شرع مقدس می‌پسندد، قرار می‌دهد.
وی اظهار کرد: مهار کردن هوس‌ها و دوری از گناه، نعمتی عظیم و موفقیتی چشمگیر است و هر روزی که این موفقیت به دست انسان آید آن روز، روزی مبارک و فرخنده می‌باشد.
گفتنی است این جشن تکلیف با رعایت پروتکل های بهداشتی و با توجه به حساسیت کودکان و نوجوانان به بیماری تنها با حضورهمکاران در محیط باز شرکت برگزار و درپایان این مراسم معنوی هدایایی به رسم یادبود، تقدیم گردید.
نظیراین مراسم  نیز به خاطر رعایت شرایط بیماری کرونا در امورهای اجرایی بدون حضور فرزندان برگزارشد.