تعداد بازدید: 162
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
توسعه زیرساخت ها نیازمند عزم جدی، مدیریت و فکر متخصص و جهادی

معاون مالی وپشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان اعلام کرد:
توسعه زیرساخت ها  نیازمند عزم جدی، مدیریت و فکر متخصص و جهادی
معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، با تاکید بر اینکه از همه فرصت‌های پیش رو در سال جاری برای استفاده از ظرفیت‌های تولید و تامین و انتقال برق و انرژی باید استفاده شود، گفت: توسعه زیرساخت ها  نیازمند عزم جدی، مدیریت و فکر متخصص و جهادی میباشد.
یدالله قائم پناه  با اشاره به نام گذاری سال ( تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها ) و تاکید مقام معظم رهبری بر رونق تولید در کارهای زیربنایی و سازندگی ، توجه به شاخص‌های تولید و ارائه خدمات برق و انرژی در استان و توسعه زیرساخت ها و شبکه توزیع برق در مناطق کم برخوردار را از مولفه های رونق تولید دانست .
وی باتاکیدبررونق تولید با اصلاح زیرساخت ها و توسعه شبکه توزیع برق در شمال استان گفت: با حفظ وحدت و ایجاد همدلی و استفاده از ظرفیت های موجود در شرایط تحریم اقتصادی باید زمینه ایجاد تحول در حوزه تامین برق پایدار و برنامه ریزی برای استفاده از توان حداکثری نیروهای نخبه و متخصص داخلی را فراهم کرد.
وی ادامه داد: برنامه ریزی دراین حوزه می‌تواند زمینه ساز  تحول و  اتفاق مثبتی در مسیر خدمت رسانی به مشترکین و  تحقق بخشی از آرمان های انقلاب اسلامی در دستیابی به توسعه پایدار باشد.
معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، با بیان اینکه در سالهای گذشته ظرفیت‌هایی بی بدیل و قابل توجه در تامین ، توزیع و انتقال  انرژی برق درشمال استان کرمان ایجاد شده، گفت: به‌رغم محدودیت‌هایی که با ایجاد تحریم‌های ظالمانه، درسالهای اخیر برای جامعه و کشور ما به وجود آمده است با احداث واجرای  پروژه‌های تامین وتوزیع برق پایدارو مطمئن شامل پروژه‌های احداث و افزایش ظرفیت پست‌های انتقال و فوق توزیع، پروژه‌های خطوط انتقال و اجرای طرح های دیسپاچینگ ، مخابرات و فیبر نوری با همت و تلاش کارکنان  متخصص توزیع برق شمال استان گام‌های اساسی برای رونق تولید در این حوزه ایجاد شده است.
وی از هوشمندسازی مراکز اتفاقات برق که وظیفه رسیدگی و تعمیر و نگهداری شبکه‌های توزیع به ویژه در مواقع بروز خاموشی‌ها را برعهده دارند خبردادو گفت:
با توجه به اهمیت کار مراکز اتفاقات که بیشترین تماس‌های مردمی را دارند، اجرای (طرح هما)، هوشمند سازی مراکز اتفاقات برق شمال استان درراستای تحقق شعار سال جهش تولید در سال گذشته انجام شد.
وی ارائه کلیه خدمات برق به صورت غیرحضوری را یک گام در مسیر رونق تولید و خدمات رسانی به مشترکین نام بردو گفت:
مشترکین با نصب اپلیکیشن خدمات برق میتوانند کلیه درخواست های خود را از طریق این اپلیکیشن بدون مراجعه حضوری به شرکت توزیع پیگیری نمایند .
قائم پناه همچنین خاطر نشان کرد: نگاه جزیره‌ای بر شعارتولید ، پشتیبانی و مانع زدایی ها  محدود کننده الزامات برای تحقق شعار سال است از این رو باید با تقویت نگاه سیستمی به شعار سال  همه عوامل موثر در تحقق آن را مد نظر قرار داد، الزامات تحقق رونق تولید در صنعت برق استان با بهره گیری از نیروی متخصص و مجرب و کار آزموده در حوزه تامین و توزیع انرژی برق باید مورد مطالعه و بررسی قرار گیرد و تقویت شود، تامین برق مطمئن و پایدار برای صنایع بزرگ و کوچک ، رسیدن برق به مناطق روستایی و محروم، چرخش چرخ تولید صنعت و کشاورزی و افروختن نور امید در قلب جوانان دیار کریمان  با تاکید بر کار و تلاش جهادی از جمله مولفه هایی است که هم راستا با رونق و شکوفا شدن تولید باید مورد توجه قرار گیرد.