تعداد بازدید: 35
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
تجلیل از همکاری صنایع استان کرمان در مدیریت مصرف برق

مدیرعامل توزیع برق شمال در بازدیداز کارخانه آلومینوم هزار کرمان:

تجلیل از همکاری صنایع استان کرمان در مدیریت مصرف برق 
«مهندس محمد سلیمانی »  به  همراه معاون دفتر مدیریت مصرف توانیر ضمن بازدید ازتعدادی واحدهای صنعتی، از همکاری صنایع استان در پیک بار تابستان تقدیر کرد. 
به گزارش روابط عمومی ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: همکاری صنایع این استان به‌ویژه واحدهای تولید فولاد و سیمان و نیز شهرک های صنعتی،در شرایط بحرانی کمبود انرژی الکتریکی و مشارکت در مدیریت مصرف برق پیک بارتابستان  قابل تقدیر است.
وی با تقدیر از همکاری صنایع استان در پیک بار تابستان گفت : این صنایع فشارهای فراوانی را با کاهش تولید متحمل شدند و با ظرفیت پایین فعالیت خود را ادامه دادند اما جهت جلوگیری در خاموشی به شهروندان و بخش خانگی همه مسائل و سختی ها را تحمل کردند که این نشان از درک بالا از شرایط موجود میباشد.
مهندس سلیمانی اضافه کرد: صنایع همکاری خوبی درمدیریت مصرف برق داشته‌اند و اگر همکاری آن‌ها نبود خاموشی‌ها و مشکلات ناشی از آن در تابستان گرم امسال مضاعف می‌شد.
 وی با تقدیراز صنایع و کارخانه های شمال استان در همکاری مدیریت پیک بار از همه مشترکان  خواست تا با حساسیت مدیریت مصرف را در پیک زمستان مدنظر داشته باشند تا شوک و محدودیت جدی اتفاق نیفتد و اگر تمامی مشترکان به صرفه‌جویی در مصرف برق توجه ویژه داشته باشند و  همکاری‌ لازم را انجام دهند، مشکل خاصی در تامین و توزیع برق پایدار ایجاد نمی‌شود.
گفتنی است که مهندس سلیمانی به همراه معاون مدیریت مصرف توانیر و تعدادی از مدیران این شرکت از کارخانه های آلومینیوم هزار کرمان، مجتمع ذوب نوردکرمان در شهرک صنعتی خضرا و فروآلیاژ رباط بازدید و ضمن خداقوت به پرسنل واحدهای تولیدی  از مدیران عامل آنها ها به خاطر همکاری در مدیریت پیک بار تابستان و کاهش مصرف برق تقدیرو تشکر کرد.​