تعداد بازدید: 132
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز “روابط عمومی و ارتباطات”

مقام معظم رهبری (مدظله العالی): روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد.​
بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز “روابط عمومی و ارتباطات” نه یک صفحه درتقویم روزگار بلکه سرفصلی از مجاهدت و تعهد به همه اهداف و آرمانهایی است که از فردای پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل دیدگان ما قرار گرفت.
امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد. روابط عمومی سازمان با تقویت روحیه همدلی وهم زبانی درجامعه به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولین نقش آفرینی می کند. 
روز ارتباطات و روابط عمومی٬ در نهایت فرصتی است مبارک تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند با تقویت حضورمدیران جوان ، بانشاط و کارآمد تلاش نموده و جایگاه این حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامی خود تثبیت نماییم. 
اینجانب در سالی که مزین است به « جهش تولید»٬ بر خود واجب می دانم ۲۷ اردیبهشت ماه٬ سالروز ارتباطات و روابط عمومی را به شما پیشاهنگان و مشعل داران فروزان توسعه ارتباطی مخصوصاً کارکنان سخت کوش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان که با الهام از هم افزایی٬ هم اندیشی٬ همنوایی٬ همگرایی و با ابتکار و امید ٬ باصداقت و امانتداری در جهت انجام رسالت خطیر خود و توسعه و نهادینه سازی بخش مدیریت مصرف در صنعت برق و کاهش مراجعات حضوری در راستای سندچشم انداز ۱۴۰۴ به عنوان یک امر مهم وحیاتی گام برمی دارند، تبریک و تهنیت عرض نمایم، امیدوارم این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی‌ها باشد. 

محمود شهبا 
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل