تعداد بازدید: 37
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
بكارگيري ظرفيت هاي فرهنگي ، هنري استان در راستاي فرهنگ سازي مديريت مصرف انرژي برق

مدير روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان در نشست هم انديشي عبور از اوج بار تابستان 99
بكارگيري ظرفيت هاي فرهنگي ، هنري استان در راستاي فرهنگ سازي مديريت مصرف انرژي برق

مديرروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان در نشست ويديو كنفرانس با مديران روابط عمومي هاي شركت هاي توزيع برق كشور  از  بكارگيري ظرفيت هاي فرهنگي ، هنري استان براي توليد محتواي رسانه اي  درراستاي فرهنگ سازي مديريت مصرف انرژي برق خبردادو گفت: با توجه به شيوع بيماري كرونا و عدم امكان حضور در مجامع عمومي براي اطلاع رساني درخصوص مديريت مصرف پيك بار اين شركت با استفاده از ظرفيت هاي رسانه اي در قالب موشن گرافي ، پادكست ، انيميشن ، با استفاده از گويش هاي محلي استان  در بخش هاي خانگي ، تجاري و صنايع و كشاورزي اقدام به توليد محتواي رسانه اي نموده و در شبكه هاي اجتماعي و پايگاه هاي خبري منتشر كرده است.
به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان، امير جهانشاهي  با اشاره به اينكه بيش از 80درصد مشتركين صنعت برق مصارف خانگي هستند، نقش زنان خانه دار در مديريت مصرف انرژي را حياتي دانست و گفت: اين زنان هستند كه مي‌توانند نقطه شروع اصلاح الگو باشند و با طرح الگوي مناسب براي مصارف خانگي الگويي فراگير را در جامعه مطرح كنند. وي افزود: به منظور تشويق و مشاركت حداكثري  بانوان خانه دار در مديرت مصرف طرح انرژي به كاشانه در سال گذشته توسط دفتر مديريت مصرف برگزارشد.
وي با بيان اينكه از منظر تعاليم ديني به پرهيز از اسراف تاكيد شده است گفت: به همين منظور با مشاركت ستادهاي نمازجمعه در شهرستان هاي شمال استان  از ظرفيت برنامه هاي مذهبي  و حضور اقشار مردم در نماز هاي جمعه و مساجد نيز براي آگاهي دهي و اطلاع رساني در مورد مديريت صحيح انرژي برق در پيك بار استفاده شده است.                                                                          
مدير روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان از نصب و انتشار پيام هاي مرتبط با مديريت مصرف در اماكن عمومي با مشاركت شهرداري خبرداد وگفت: اگر عموم جامعه از نقش مشاركت مردم در پرداخت قبوض و استمرار خدمات رساني صنعت برق اطلاع داشته باشند قطعا  ياري گر ما خواهند بود و به عنوان مبلغين مديريت صحيح مصرف در جامعه ميتوانند در انتشار پيام ها از طرق مختلف مشاركت داشته باشند.                                                                                                                         
جهانشاهي با اشاره به  نامگذاري هفته اول تير ماه به نام هفته مديريت مصرف گفت: در اين هفته هر روز با يك عنوان نامگذاري شده و تلاش مي شود با آغاز دوره اوج مصرف راهكارهاي مديريت مصرف برق از طريق گفت و گو با مردم در جامعه گسترش يابد.
گفتني است اين نشست با ارايه گزارش اقدامات و نقطه نظرات مديران روابط عمومي هاي شركتهاي زيرمجموعه صنعت برق  و ارائه گزارش ابوذر صالحي مدير روابط عمومي و اموربين الملل توانير همراه بود.