تعداد بازدید: 32
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
برگزاری چهارمین استارتاپ صنعت برق با محوریت رمزارزها در بهمن ماه سال جاری

مهندس گنجعلیخانی در نشست هم اندیشی با اساتید دانشگاه :

تعامل پژوهشی صنعت برق کرمان و دانشگاه برای کاهش هزینه‌ها /چهارمین استارتاپ صنعت برق با محوریت رمزارزها در بهمن ماه سال جاری

مهندس گنجعلیخانی در نشست هم اندیشی با اساتید دانشگاه های استان  از تعاملات صنعت برق کرمان و دانشگاه برای کاهش هزینه‌ها و برگزاری چهارمین همایش علیم ، پژوهشی به صورت استارتاپ ویکند با محوریت شناسایی دستگاه های استخراج غیرمجاز رمز ارزها در بهمن ماه سال جاری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان «احمد گنجعلیخانی » با تاکید بر لزوم تعامل و ارتباط صنعت برق و دانشگاه گفت : تفاهم نامه های همکاری بین شرکت توزیع برق شمال استان با داشگاه های شهید باهنر، هایتک ،آزاداسلامی ، ولی عصر رفسنجان و دانشگاه فنی وحرفه ای شهید چمران در زمینه طرح های پژوهشی و تحقیقاتی و همچنین حمایت از پایان نامه های دانشجویان  مقاطع ارشد و دکترا  منعقد شده است.

وی به برگزاری همایش های علمی و سمینارهای تخصصی صنعت برق با مشارکت دانشگاه های استان اشاره کرد و گفت: در نظر داریم با همکاری مرکز نوآوری استان کرمان در بهمن ماه سال جاری چهارمین استارتاپ ویکند  صنعت برق کشور را با محوریت شناسایی رمز ارزها به صورت مجازی برگزار کنیم.

معاون برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: این شرکت آمادگی هرگونه همکاری با دانشگاه های استان در خصوص استفاده از طرح ها و پیشنهادات مرتبط با صنعت برق توسط اساتید و دانشجویان و برگزاری همایش های علمی و پژوهشی مشترک میباشد و سایت آموزش امور اتفاقات کرمان نیز جهت استفاده  دانشجویان رشته مهندسی برق میتواند در اختیار دانشگاه ها قرار گیرد.

گفتنی است که از ابتدای امسال تاکنون بیش از 6 جلسه هماهنگی با دانشگاه های استان در خصوص طرح ها و ایده های قابل اجرا در صنعت برق توسط معاونت برنامه ریزی شرکت توزیع برق شمال استان برگزارشده است.