تعداد بازدید: 23
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
اختتامیه شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی وجشن تکلیف فرزندان همکار توزیع برق شمال کرمان

​با حضور رئیس ستاد اقامه نماز استان کرمان برگزار شد:

اختتامیه شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی وجشن تکلیف فرزندان همکار توزیع برق شمال
شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی و جشن تکلیف فرزندان همکار شرکت توزیع برق شمال استان  با حضور حجت الاسلام والمسلمین عرب پور رئیس ستاد اقامه نماز استان  و مهندس سلیمانی  مدیرعامل و معاونین و مدیران شرکت و جمعی از خانواده های همکاران در محل سالن اجتماعات شهید بافنده برگزارشد. 
حجت الاسلام محمد مهدی عرب پور در اختتامیه شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی و جشن تکلیف فرزندان همکار با اشاره به احادیث معصومین علیهم السلام گفت: برای اینکه فرد بتواند وارد مراحل دینی و قرآنی شود باید یکسری اصول و قواعد را رعایت کند و نخستین آن این است که فرد نباید گناه کند؛بنابر تعبیر حضرت امام (ره)؛ با ظرف کثیف نمی شود وارد مراحل دینی شد.
وی تکریم والدین را سرمشق فرزندان مکلف شده دانست و ادامه داد: طبق آیات مصحف شریف فرزند هرگز نباید با والدین خود با تندی و غضب رفتارنماید بلکه احسان و محبت به پدر و مادر به هر شکل باید رعایت شود. 
همچنین مهندس سلیمانی ؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان در این مراسم گفت:ا ز اینکه شرکت توزیع برق شمال استان امروز میزبان برگزاری شانزدهمین مسابقات قرآنی و جشن تکلیف فرزندان همکار است ، بسیار خرسند و سپاسگزار هستیم. 
وی گفت: توجه به نماز و امور دینی سبب پرورش هر چه بهتر فرزندان می شود. ما باید با سه ویژگی محبت به پیامبر ، اهل بیت و قران نیز فرزندان خود را تربیت کنیم.تربیت فرزند آنقدر دارای اهمیت است که سوره هایی در قرآن نیز به صورت اختصاصی به بحث اهمیت تربیت فرزند اشاره شده است.
شایان ذکر است که از رتبه های اول تاسوم استانی و کشوری مسابقات قرآنی و همچنین فرزندان همکار که به سن تکلیف رسده اند و روزه اولی ها با اهدای لوح و جایزه تقدیرشد.​