تعداد بازدید: 83
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
اختتاميه طرح كودكان حافظ انرژي باتقديراز نفرات برتر برگزارشد

به همت دفتر مديريت مصرف شركت توزيع برق شمال استان كرمان :
اختتاميه طرح كودكان حافظ انرژي با تقديراز نفرات برتر برگزارشد

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان ؛ اختتاميه طرح كودكان حافظ انرژي در سالن اجتماعات شهيد بافنده برگزار شد.
در اين مراسم مديردفتر مديريت مصرف با تقدير از مشاركت كودكان در اين طرح  بر نهادينه كردن و فرهنگ سازي الگوي صحيح مصرف انرژي برق در مدارس تاكيد كرد و گفت: اين طرح با شعار(يك كشور پراز مديران مصرف) و با هدف آگاه سازي و جهت دهي افكار و ايده هاي كودكان خلاق در رابطه با مديريت مصرف انرژي  و استفاده از انرژي هاي تجديدپذير برنامه ريزي و اجرا شده است.
حميد عليزاده مدير دفتر مديريت مصرف اين شركت با اشاره به برگزاري موفق طرح انرژي پويان در 4 سال متوالي و استقبال دانش آموزان دوره متوسطه شمال استان گفت: طرح كودكان حافظ انرژي در رده سني مهدكودك ها؛  پيش دبستاني و دبستان در قالب عكس ، تئاتر ، نقاشي ، داستان كوتاه نيز با محوريت فرهنگ سازي مديريت مصرف و حفاظت از منابع ملي و محيط زيست برگزارشده است.
وي افزود: در اين طرح كه براي عموم افراد زير 13 سال  آزاد بوده، بيش از700 نفر شركت كرده اند.كه پس از ارزيابي توسط كارشناسان و داوران به آثار برتر جوائزي اهداء گرديد.
گفتني است كه اين طرح همزمان با سفر وزير نيرو و با حضور مهندس متولي زاده مديرعامل شركت توانير در دبستان پسرانه شهيد ابوطالبي روستاي عبدالله آباد رفسنجان در آبان ماه سال گذشته  با محوريت آموزش و فرهنگ سازي مديريت مصرف در شمال استان كرمان آغاز شد.