تعداد بازدید: 162
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
اختتاميه طرح كودكان حافظ انرژي باتقديراز نفرات برتر برگزارشد

به همت دفتر مديريت مصرف شركت توزيع برق شمال استان كرمان :
اختتاميه طرح كودكان حافظ انرژي با تقديراز نفرات برتر برگزارشد

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان ؛ اختتاميه طرح كودكان حافظ انرژي در سالن اجتماعات شهيد بافنده برگزار شد.
در اين مراسم مديردفتر مديريت مصرف با تقدير از مشاركت كودكان در اين طرح  بر نهادينه كردن و فرهنگ سازي الگوي صحيح مصرف انرژي برق در مدارس تاكيد كرد و گفت: اين طرح با شعار(يك كشور پراز مديران مصرف) و با هدف آگاه سازي و جهت دهي افكار و ايده هاي كودكان خلاق در رابطه با مديريت مصرف انرژي  و استفاده از انرژي هاي تجديدپذير برنامه ريزي و اجرا شده است.
حميد عليزاده مدير دفتر مديريت مصرف اين شركت با اشاره به برگزاري موفق طرح انرژي پويان در 4 سال متوالي و استقبال دانش آموزان دوره متوسطه شمال استان گفت: طرح كودكان حافظ انرژي در رده سني مهدكودك ها؛  پيش دبستاني و دبستان در قالب عكس ، تئاتر ، نقاشي ، داستان كوتاه نيز با محوريت فرهنگ سازي مديريت مصرف و حفاظت از منابع ملي و محيط زيست برگزارشده است.
وي افزود: در اين طرح كه براي عموم افراد زير 13 سال  آزاد بوده، بيش از700 نفر شركت كرده اند.كه پس از ارزيابي توسط كارشناسان و داوران به آثار برتر جوائزي اهداء گرديد.
گفتني است كه اين طرح همزمان با سفر وزير نيرو و با حضور مهندس متولي زاده مديرعامل شركت توانير در دبستان پسرانه شهيد ابوطالبي روستاي عبدالله آباد رفسنجان در آبان ماه سال گذشته  با محوريت آموزش و فرهنگ سازي مديريت مصرف در شمال استان كرمان آغاز شد.