تعداد بازدید: 41
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
اجرای دقیق و نظم در کارها از دوباره کاری ها،حوادث،  اتلاف وقت و هزینه و آسیب های شغلی جلوگیری میکند
​معاون بهره برداری در جلسه ایمنی اموربرق جنوب غرب و شمال غرب کرمان : 
اجرای دقیق و نظم در کارها از دوباره کاری ها،حوادث،  اتلاف وقت و هزینه و آسیب های شغلی جلوگیری میکند. 
جلسه ایمنی هفتگی اموربرق جنوب غرب و شمال غرب کرمان صبح امروز  با حضور معاون بهره برداری و مدیردفترایمنی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در محل بوستان استاد شهریار  برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان مهندس محمدمحسنی در جمع مامورین بازرسی و نصب امورهای برق کرمان با تاکید بر رعایت نکات ایمنی در شبکه گفت:خسارتی که به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی اتفاق می افتد،  به مراتب بیشتر از هزینه تهیه تجهیزات و ابزار ایمنی است که باید با آموزش های دقیق در این زمینه از بروز چنین حوادثی جلوگیری شود.
وی با اشاره به اینکه حفظ سلامت فردی کارکنان از اولویت های سازمان است ، بر انجام صحیح فعالیت ها تاکید کرد و اظهارداشت : اجرای منظم ودقیق فعالیت ها سبب میشود تا در طولانی مدت آسیب های ارگونومی و بدنی به فرد وارد نشود .
محسنی همچنین از کارکنان خواست تا با انجام صحیح فعالیت ها از دوباره کاریهای احتمالی جلوگیری و هزینه های اضافی برسازمان تحمیل نگردد.
افضلی نژاد مدیر دفتر ایمنی نیز با تقدیر از عملکرد نیروهای  اموربرق جنوب غرب و شمال غرب کرمان ، براستفاده از تجهیزات ایمنی برق درشبکه تاکید وبابت تاخیر در تامین کفش و لباس کار  عذرخواهی نمود.
وی ضمن تشریح قوانین اداره کار گفت:  در صورتی که حادثه ای برای نیروهای  صنعت برق یا هر صنعت دیگری رخ دهد و به تشخیص کارشناسان بیمه و اداره کار عدم استفاده از تجهیزات ایمنی توسط نیرو به عنوان دلیل حادثه عنوان گردد عواقب بعدی در انتظار نیروها میباشد لذا جهت حفظ سلامتی و آسایش خانواده تان حتما از تجهیزات ایمنی استفاده نمایید.​