تعداد بازدید: 146
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
اجرای تست فوری کرونا ویروس ویژه کارکنان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان

مدیرامورکارکنان خبرداد:
اجرای تست فوری کرونا ویروس ویژه کارکنان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان
 به گزارش روابط عمومی به نقل از مدیرامورکارکنان   شرکت توزیع نیروی برق شمال استان ، ضمن تشدید اقدامات مراقبتی و پیشگیرانه در عرصه مبارزه با ویروس کرونا، اقدام به اجرای طرح آزمایش فوری(  rapid test) ویروس کرونا ویژه همکاران خطرپذیر و مشکوک به این ویروس و همچنین معرفی کارکنان به مراکز بهداشتی می نماید.
منصور سالاری بابیان اینکه حفظ سلامتی کارکنان اولویت اصلی ما است عنوان کرد: پایداری یک رفتار بهداشتی نیازمند فرهنگ ‌سازی دقیق و هدفمند است و با اقدامات سلبی می‌شود به طور موقت و موضعی دیگران را به انجام رفتاری وادار کرد ولی بدون اقدامات ایجابی و تشویقی و فرهنگ‌ساز نتیجه مطلوبی حاصل نمی‌شود. وی گفت: ما در کنار اقدامات الزامی و نظارتی، رویکردهای اطلاع‌رسانی متنوع و اقناع‌سازی و تشویقی را هم به موازات آن پیگیری و اجرا کرده‌ایم که جا دارد در همین زمینه از تلاش‌های مجموعه روابط عمومی شرکت تشکر کنم که با شیوه‌های نوین تبلیغی و اطلاع‌رسانی سعی کردند مصوبات کمیته عالی مقابله با کرونا را در شرکت به خوبی ترویج کنند.
وی با تقدیر از کادردرمان و مدافعین سلامت گفت: سفیدپوشان، این روزها سربازان دوران دفاع مقدس هستند که در راه دفاع از جان هموطنان خود و حفظ سلامت مردم با از خودگذشتگی و ایثار در خط مقدم با بیماری کرونا مبارزه می کنند.
 وی اظهار داشت: در اولین مرحله از این طرح که باهمکاری و حضور کادر سلامت مرکز بهداشت شهرستان کرمان( سینا) اجرا شد، 120 نفر و مرحله دوم 40نفر از پرسنل بخشهای مختلف که طی روزهای  اخیر موارد مشکوک و یا ابتلا به این ویروس گزارش شده بود مورد تست فوری یا آنتی ژن ( rapid test ) قرار گرفته اند.
وی گفت: خوشبختانه آزمایش کلیه این همکاران منفی بوده و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته امیدواریم با بهبود امکانات مرکز بهداشت شاهد تکرار این طرح در شرکت  باشیم.
وی همچنین از معرفی کارکنان مشکوک به ویروس کرونا به مراکز بهداشتی استان بمنظور انجام آزمایشات مربوطه بصورت رایگان خبر داد و ضمن تقدیر از کادر درمان و سلامت در کنترل و اقدامات پیشگیرانه مرتبط با این ویروس،اظهار امیدواری نمود با تداوم پروتکل های بهداشتی و اجتماعی شاهد کاهش اثرات این ویروس در سطح شرکت و جامعه باشیم.