پرش از دستورهای نوار
رد کردن تا محتوای اصلی
جابجایی به بالا
ورود به سامانه
صفحه اصلی
کرمان مرکز بزرگترین نیروگاه خورشیدی در ایران می شود

با سفرهياْت آلماني به كرمان:
تفاهم نامه احداث چهار نيروگاه خورشيدي در استان كرمان امضا شد
 به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان، در جلسه اي كه با حضور استانداركرمان، رئيس كميسيون انرژي اتاق بازرگاني ايران، جمعي از مديران اجرايي استان و سرمايه گذاران آلماني برگزار شد، به منظور گسترش همكاري هاي دو جانبه ايران و آلمان و به منظور استفاده از فرصت هاي سرمايه گذاري و اجراي طرح هاي اقتصادي و انرژي استان كرمان، تفاهم نامه هاي مبني بر احداث چهار نيروگاه خورشيدي، جمعا به قدرت 40 مگاوات و اشتغال به كارمستقيم 200 نفر به امضا رسيد.
استاندار كرمان:
از سرمايه گذاران خارجي كه داراي تكنيك و دانش بالا هستند، استقبال مي كنيم
استاندار كرمان ضمن ابراز خرسندي از حضور سرمايه گذاران آلماني در كرمان گفت: در سفر سه روزه سفير آلمان به كرمان و متعاقب آن برگزاري جلسه اي در سفارت آلمان، كلياتي مبني بر اينكه كرمان مي تواند يكي از مقاصد سرمايه گذاري كشور آلمان باشد، توافق شد.
رزم حسيني همچنين گفت: در برنامه توسعه ملي براي كرمان،‌ چند قطب اساسي در حوزه هاي معدن، كشاورزي، انرژي، پتروشيمي و خودرو سازي ديده شده است. به عنوان مثال در بحث معادن،‌ رتبه اول را در كشور داريم و اين در حاليست كه اكتشافات معدني ما مربوط به حدودا 40 سال گذشته است كه با اكتشافات جديدي كه در دست انجام است، سهم ما بسيار افزايش خواهديافت. علاوه بر آن 25 درصد باغات كشور در استان كرمان قراردارد كه به جرات مي توان گفت، اين استان يكي از قطب هاي كشاورزي كشور است.
استاندار كرمان با اشاره به وجود ظرفيتهاي بسيار خوب استان كرمان در توليد انرژي برق گفت: در استان كرمان 320 روز آفتابي و تونل بادي در منطقه ريگان و فهرج داريم كه مي تواند فرصت مناسبي براي سرمايه گذاران خارجي  جهت استفاده از انرژي هاي نو باشد و  اميدواريم هرچه زودترعمليات اجرايي طرح هاي مد نظر در استان كرمان آغاز شود.
رئيس كميسيون انرژي اتاق بازرگاني ايران:
 
كرمان مركز بزرگترين نيروگاه خورشيدي در  ايران مي شود
 
 دكتر شمس اردكاني همچنين گفت: پس از سفر وزير آلمان به كرمان، تصميم بر آن شد كه با از بين رفتن تحريم ها، كار ساخت نيروگاه هاي برق خورشيدي متمركز و بادي آغاز شود و نتيجه نهايي آن كه دو سايت را به صورت نهايي در استان كرمان به عنوان بهترين مناطق انتخاب شدند و با همكاري دوستانه ادارات مرتبط مقدمات احداث 3 نيروگاه كوچك در ماهان و راين و سايت بزرگ راين كه تا هزار مگاوات مي تواند ظرفيت داشته باشد، نهايي شده است.
مديرعامل شركت توسعه فراگير جاسك :
 
 بنا به گفته رياست جمهوري، مبناي تمام سرمايه گذاري ها،‌ بايستي انتقال دانش فني باشد.
 
 در ادامه مسعود تركان، مديرعامل شركت توسعه فراگير جاسك گفت: با توافقي كه انجام شده بناي كار بر احداث 4 نيروگاه 10 مگاواتي است كه اولين پروژه در ماهان و نقاط بعدي 2 پروژه 10مگاواتي در راين است كه از نظر شاخص هاي دما، رطوبت گردو خاك و ميزان تابش بسيار مساعد است. علاوه بر آن براي زرند نيز منطقه يزدان آباد در دستور كار قرار گرفته است. وي خاطر نشان كرد: اگر چنين پروژه هايي در كرمان كه به عنوان شاخص ترين استان در بحث نيروگاه هاي خورشيدي مطرح است؛ با موفقيت به انجام برسد، مشوق خوبي براي ساير سرمايه گذاران در اين خصوص خواهد بود. تركان در ادامه ضمن تاكيد بر گفته هاي رياست جمهوري كشورمان گفت: مبناي تمام سرمايه گذاري ها بنا به گفته رياست جمهوري انتقال دانش فني است و مقرر شده است در اسرع وقت و به محض واگذاري سايت ها،‌ طي موافقت نامه مبادله شده توسعه و آموزش منابع انساني هم آغاز گردد.
 رئيس هيئت مديره شركت سرمايه گذار آلماني:
 از متخصصين جوان ايراني در اجراي پروژه هاي فتو ولتائيك استفاده خواهيم كرد
در ادامه رئيس هيئت مديره شركت سرمايه گذار آلماني گفت: قصد نداريم وارد كننده صرف باشيم و آنچه كه در داخل توليد شده يا قابليت توليد در كشور را دارند، استفاده خواهيم كرد. وي در ادامه ضمن تاكيد بر استفاده از نيروي كار ايراني گفت: مركز تحقيقات فتو ولتائيك ماهان اين امكان را به ما مي دهد كه بحث استفاده از انرژي هاي خورشيدي را در استان كرمان فعال كنيم و هدف اين است كه در اين پروژه ها، نه تنها شركت ما كه مجموعه استان نفع ببرد.
 

همکاری های علمی و پژوهشی مابین دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان و شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان تمدید شد

ه مناسبت هفته پژوهش:

 
4 سال ديگر، همكاري هاي علمي و پژوهشي مابين دانشگاه تحصيلات تكميلي كرمان و شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان تمديد شد
 
 
به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان، تفاهم نامه همكاري علمي و پژوهشي مابين  دانشگاه تحصيلات تكميلي كرمان و شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان به مدت 4 سال ديگر تمديد شد.
مهندس محمود شهبا، مديرعامل شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان، ضمن اشاره به اهميت همكاري هاي آموزشي،‌ تحقيقاتي و فناوري مراكز صنعتي و دانشگاهي گفت: اين تفاهم نامه به منظور استفاده بهينه از پتانسيل هاي موجود و ظرفيت هاي علمي و پژوهشي در زمينه هاي انرژي هاي نو، بازديد از آزمايشگاه ها و واحدهاي علمي و پژوهشي طرفين، انجام مشاوره و تبادل نظر در خصوص اولويت هاي تحقيقاتي و ساير همكاري ها در خصوص تاليف كتب و نشريات علمي و پژوهشي بين دانشگاه تحصيلات تكميلي، صنعتي و فناوري پيشرفته(HighTech) و شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان منعقد شده است.
شهبا در ادامه زمينه هاي همكاري اين 2 مركز را برشمرد و گفت: اخيرا زمينه هاي احداث نيروگاه هاي خورشيدي در سطح استان بخصوص حدفاصل ماهان و راين فراهم گرديده كه به منظور توسعه و احداث اين نيروگاه ها و همچنين ايجاد زمينه هاي علمي و تحقيقاتي در اين خصوص نيازمند همكاري در احداث آزمايشگاه مرجع با دانشگاه تحصيلات تكميلي، صنعتي و فناوري پيشرفته كرمان هستيم.
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان به راه اندازي تالار گفتگو در اين شركت نيزاشاره كرد و گفت: راه اندازي تالار گفتگو فرصت مناسبي است تا ديدگاه ها و نظرات افراد از 2 گروه محققان و افرادي كه درگير مسايل فني هستند دريافت شود و از ماحصل اين تعامل نتايج كاربردي و مفيدي استخراج و مورد بهره برداري قرار گيرد.
علاوه بر آن مقرر شد به منظور استفاده از مشاوره هاي علمي اساتيد دانشگاه، امكان ارتباط از طريق ويدئو كنفرانس نيز برقرار گردد.

​دبیرخانه دائمی کنفرانس علمی پژوهشی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان
​​​
سعی نکن انسان موفقی باشی، بلکه سعی کن انسان ارزشمندی باشی.آلبرت انیشتن :

لینک های مرتبط

نظرسنجی

نظر سنجی خدمات الکترونیک



دفاتر پیشخوان

اجرای سریع

  
گزارش نقاط حادثه خیز
گزارش انشعاب غیر مجاز
گزارش جوشکاری غیر مجاز
گزارش سرقت
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
پرداخت صورت حساب برق مصرفی
محاسبه مصرف براساس خود اظهاری
مشاهده وچاپ آخرین صورتحساب
ثبت تلفن همراه به منظور ارسال اطلاعات صورتحساب مشترک
محاسبه آسان صورتحساب مصرف برق خانگی
سیستم جامع خدمات مشترکین
سامانه خسارات حوادث ناشی ازبرق مشترکین خانگی
  
درخواست رفع معایب شبکه روشنایی معابر
درخواست رفع افت /افزایش /نوسان ولتاژ
درخواست رفع حریم
درخواست رفع خرابی تجهیزات برق
درخواست ثبت شکایات
ثبت پیشنهادات وانتقادات
درخواست ارتباط با مدیر عامل
  
قطع موقت انشعاب
تغییر نام اشتراک
تغییر تعرفه اشتراک برق
تست لوازم اندازه گیری
تغییر مشخصات انشعاب برق
مدارک لازم جهت واگذاری انشعاب
باغ سبز انرژی در میدان آخر محور هفت باغ علوی در فاصله کرمان تا ماهان ساخته می شود
شنبه 17 بهمن 1394
با همكاري شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان،‌شركت عمران علوي ماهان و شركت توسعه سرمايه گذاري جاسك: باغ سبز انرژي در ميدان آخر محور هفت باغ علوي در فاصله كرمان تا ماهان ساخته مي شود  پس...
47 پروژه برق رسانی در دهه فجر سالجاری به بهره برداری می رسد
شنبه 10 بهمن 1394
در شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان:47 پروژه برق رساني در دهه فجر سالجاري به بهره برداري مي رسدبه گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان،‌ در دهه فجر سالجاري، 47 پروژه برق رساني ...
کیفیت، ایمنی و بهداشت شغلی در شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان بررسی شد
شنبه 10 بهمن 1394
به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان، مميزي كيفيت ، ايمني و بهداشت شغلي به همت نماينده مديريت در سيستم هاي مديريتي، در 36  نقطه توسط 33 مميزداخلي در حوزه هاي مالي و پشتيباني...
شرایط لازم برای سرمایه گذاری در کرمان بررسی شد
یکشنبه 4 بهمن 1394
با حضور سرمايه گذار انگليسي و طرف ايراني در شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان: شرايط لازم براي سرمايه گذاري در كرمان بررسي شد همزمان با لغو تحريم ها و اجرايي شدن برجام و هموار شدن ساز وكارهاي سياس...

آخرین مناقصه و مزایدات

94/001
چهارشنبه 7 بهمن 1394
ثبت نام جهت اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات
X